Tak , tak :) Praktyka musi iść w parze z teorią a zwłaszcza tą historyczną. Zajęcia z historii sztuki prowadzone są dla osób, które myślą o tym przedmiocie na maturze oraz dla wszystkich tych , którzy chcą poszerzyć swoją wiedzę.

Zajęcia prowadzone są w formie wykładów, gdzie każda epoka utrwalana jest testami weryfikującymi wiedzę. Taka mała namiastka matury :). Wszyscy nasi uczniowie dostają również dostęp do Panelu Ucznia, skąd mogą pobrać materiały edukacyjne.

Zajęcia prowadzimy również on line , które są nagrywane oraz również udostępnianie w panelu ucznia również dla osób chodzących stacjonarnie.

 

 

 DLA STARSZYCH ,MŁODSZYCH ORAZ NAJMŁODSZYCH

 którzy chcą uczestniczyć w zajęciach:

 

BIELSKO BIAŁA (stacjnonarnie)

 

Historia sztuki

dla osób od 13-ego roku życia

160

 4 zajęcia  po h miesięcznie

wtorek 19.00-20.00

 Cena dla naszych  uczniów z innych zajęć 120 zł 

 

ON LINE

 

Historia sztuki

dla osób od 13-ego roku życia

200

4 zajęcia  po h miesięcznie

w dowolnym czasie

 Cena dla naszych  uczniów z innych zajęć 160

 

 

 

mgr sztuki inż. arch. kraj. Justyna Janiszewska

 

Inż. architektury krajobrazu, absolwentka wydziału Architektury krajobrazu we Wrocławiu. Magisterkę ukończyła na kierunku grafika warsztatowa na Akademii Jana Długosza w Częstochowie, sztuki plastyczne. Ponadto ukoczyła kurs ART TERAPII oraz SENSOPLASTYKI. Miłośniczka sztuki wszelakiej, pięknych form, kolorów i kształtów. Nauczyciel Historii Sztuki  w Pracowni Twórczej Kreska, grupa kids oraz sensoplastyka .  Jej praca to pasja. Lubuje się również w ilustracji książek dla dzieci, m.in. „Orzeł czy reszka? Zaczęło się od Mieszka”.

                           

 2

 

 

background_janeky.jpeg
Szukasz ciekawej kompozycji na ścianę?
background_janeky.jpeg
Szukasz ciekawej kompozycji na ścianę?
previous arrow
next arrow