Sztuka przy której wykorzystywane są zmysły. Najwspanialszymi twórcami w tej dziedzinie są najmłodsze dzieci. To właśnie one poznają świat poprzez zgniatanie, rzucie, rozsypywanie, wąchanie, przekładanie z rączki do rączki. W warunkach domowych powiemy o tym po prostu "babranie". Ale u nas jest to już wspaniałym wstępem do sztuki! Dzieci to uwielbiają. Brudne dziecko to szczęśliwe dziecko, natomiast dla rodziców ten artystyczny bałagan niekoniecznie wzbudza zachwyt. Dlatego udostępniamy nasz kawałek podłogi, aby rozbudzać w dzieciach ciekawość do świata i trochę już do sztuki. Zabawa formą, faktura, kształtem i kolorem pobudzi kiełkująca kreatywność! Sensoplastyka to metoda wspierania rozwoju poprzez stymulację sensoryczną oraz swobodę procesu twórczego. Sztuka to brak stawiania granic, a dzieci to uwielbiają. Główną zaletą sensoplastyki jest to, że wykorzystuje wyłącznie naturalne składniki, które najczęściej mamy zawsze pod ręką w kuchni, np. mąkę, sól, makaron, barwniki spożywcze. Dzięki temu dziecko może nie tylko bezpiecznie dotknąć, ale również spróbować każdego produktu. Z naukowego punktu widzenia, zajęcia z sensoplastyki nie tylko pobudzają radość dziecka, ale przede wszystkich wpływają na ich układ nerwowy, dzięki czemu wspomagają naukę mowy, rozwijają twórcze myślenie, regulują stres.

  

Zajęcia przeznaczone są dla dzieci w wieku 2 do 6 lat. Wiemy jednak, że w każdym z nas drzemie takie szczęśliwe dziecko, dlatego rodzic również może brać czynny udział w zajęciach.

 

Pamiętajcie o ubrankach na zmianę, bo artystyczny nieład to nie przelewki. Tutaj dziecko MUSI się ubrudzić.

 

Plan zajęć 

BIELSKO BIAŁA

 
Sobota

10.00 -11.00

11.30 -12.30

 


 Cena

 
2 do 6 lat

 140 zł / miesiąc

4 zajęcia  po h (4 h w miesiącu)

Jeśłi płatność za każde 1 zajęcia (35 zł), przelew musi być wykonany max 4 dni przed zajęciami 

 

Zapłata gotówką lub przelew na nr konta bankowego.

Karta dużej rodziny

Dla osób z kartą dużej rodziny 5% na wszystkie zajęcia.

 

Ważne

Zapisy najpóźniej tydzień przed zajęciami.

 

Kontakt

tel:728 738 374

mgr sztuki inż. arch. kraj. Justyna Janiszewska

 

Inż. architektury krajobrazu, absolwentka wydziału Architektury krajobrazu we Wrocławiu. Magisterkę ukończyła na kierunku grafika warsztatowa na Akademii Jana Długosza w Częstochowie, sztuki plastyczne. Ponadto ukoczyła kurs ART TERAPII oraz SENSOPLASTYKI. Miłośniczka sztuki wszelakiej, pięknych form, kolorów i kształtów. Nauczyciel Historii Sztuki  w Pracowni Twórczej Kreska, grupa kids oraz sensoplastyka .  Jej praca to pasja. Lubuje się również w ilustracji książek dla dzieci, m.in. „Orzeł czy reszka? Zaczęło się od Mieszka”.

                           

 2

 

 

background_janeky.jpeg
Szukasz ciekawej kompozycji na ścianę?
background_janeky.jpeg
Szukasz ciekawej kompozycji na ścianę?
previous arrow
next arrow